Věra Mádrová

Věra Mádrová

majitel realitní kanceláře

Olomoucký kraj

Volat

Právní informace

Provozovatelem a vlastníkem těcho webových stránek (dále jen „Stránky“) je Věra Mádrová.

Věra Mádrová vykonává realitní zprostředkování ve smyslu zákona č. 39/2020 Sb., o realitním zprostředkování (dále jen „ZRZ“) v rozsahu služeb uvedených na těchto Stránkách pouze jako zmocněný zástupce Věra Mádrová, která je členem sítě realitních kanceláří JUSTO, samostatně podnikající pod označením MÁDROVÁ reality, partner Justo (dále jen „MÁDROVÁ reality, partner Justo“), a to ve smyslu ustanovení § 7 odst. 5 ZRZ.

Realitní kancelář MÁDROVÁ reality, partner Justo je součástí sítě realitních kanceláří JUSTO a je nezávisle provozována Věra Mádrová.

Správcem osobních údajů je MÁDROVÁ reality, partner Justo.

Věra Mádrová je proto ve vztahu k vašim osobním údajům pouze zpracovatelem a z toho důvodů veškeré údaje směřují do e-mailových schránek na doméně @justo.cz.

Společnost JUSTO Česká republika s.r.o., se sídlem: Kodaňská 1441/46, 101 00 Praha 10 – Vršovice, IČ: 04419995, DIČ: CZ04419995, Datová schránka: 2739bvp, zapsána u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou C 247188 (dále jen „Společnost JUSTO“), je dalším Zpracovatelem vašich údajů.

Věra Mádrová informuje spotřebitele, že smlouvy, které budou uzavírány v rámci poskytování realitních služeb výše uvedených, budou uzavírány mezi MÁDROVÁ reality, partner Justo a spotřebitelem. Věra Mádrová ve smlouvách bude mít roli zmocněného zástupce MÁDROVÁ reality, partner Justo.

Umožňujeme příjem anonymních oznámení dle zákona č. 171/2023 Sb., o ochraně oznamovatelů a zákona č. 253/2008 Sb., o některých opatřeních proti legalizaci výnosů z trestné činnosti a financování terorismu, a to všem osobám prostřednictvím aplikace Nenech to být.