Věra Mádrová

Věra Mádrová

majitel realitní kanceláře

Olomoucký kraj

Volat

V realitách pracuji již od roku 2008 a mám za sebou mnoho obchodů po celé České republice. Zejména prodejů, ale i pronájmů a dalších odborných realitních aktivit a služeb, které realitní makléř poskytuje.

Přesto, že jsem v realitách už tak dlouho, jsem vždy vděčná za každý nový obchod a za klienta, který se na mě s důvěrou obrací. Každému obchodu se věnuji tak, jako bych prodávala svoji vlastní nemovitost. Vždy preferuji kvalitu nad kvantitou, abych mohla odvést opravdu dobrou práci pro svého klienta, který je po mě na prvním místě.

Jsem si vědoma toho, jak důležitý a zásadní krok to pro každého člověka v životě je, pokud vlastní nemovitost a rozhodne se ji prodat. Vím, že v této nemovitosti prožil část svého života, který pro něj byl důležitý a je nějakým způsobem s touto nemovitostí spjat. Klientovi naslouchám a věnuji mu pozornost tak, abychom si porozuměli v tom, co ode mě očekává. Důležitá je pro mě vzájemná důvěra a upřímnost.

Každý obchod je pro mě příležitostí se posunout dále ve své profesi, vzdělávat se a poznávat nové situace v oblasti prezentace nemovitostí, práva, legislativy, technických parametrů nemovitostí apod. Vzdělávání je pro mě základ, neboť právě v realitách se stále něco mění, vyvíjí a posouvá. S tímto je třeba držet krok, a to i s novými technologiemi, které znamenají větší možnosti a komfort pro klienta i pro mě.

JUSTO je pro mě jistota kvalitního zázemí, lidského přístupu, vysoké míry profesionality, poctivosti a otevřenosti, což jsou pro mě důležité hodnoty, které ctím. Proto jsem se rozhodla jít touto cestou.

Jsem také máma, dcera, sestra a teta, která ctí rodinu jako základ a smysl života. Setkávám s přáteli, kteří jsou kořením mého života. Ve volném čase ráda cestuji a poznávám nová místa a zajímavé lidi. V současné době se na svém FCB profilu věnuji on-line rozhovorům s lidmi, kteří mohou svými příběhy obohatit kohokoliv z nás. Je to něco, co mě baví a naplňuje právě v čase, kdy mám volno.

Jako realitní makléřka působím v regionech střední Moravy, Prahy a Středočeského kraje.

Pokud jako klient potřebujete, jsem schopná Vám poskytnout své služby kdekoliv v České republice, pokud je to Vaše přání.

Těším se na vás.


MÁDROVÁ reality, partner Justo